ضمن خوش آمد گویی به تمامی کاربران عزیز. فروشگاه اینترنتی ال ای دی سازان مجری طراحی و فروش تخصی لامپ و چراغ های ال ای دی رشد گیاه لازم دونسته برای شما نکاتی را روشن نمایید.

بدلیل نوپا بودن صنعت لامپ های رشد گیاه در ایران برخی از فروشگاه های اینترنتی سود جود، با طراحی  و ساخت محصولات تقبلی با شکل های مختلف  و با توان های نامی دروغین (کپی ظاهری محصولات جهانی رشد گیاه ) سعی در سر کیسه  کردن مشتریان دارند.

این لامپ ها به هیچ وجه مناسب رشد گیاه نبوده و فقط باعث مصرف بیخودی برق و در نهایت از بین رفن گیاهان شما میشوند.

فروشگاه ال ای دی سازان فروشگاه معتبر در زمینه طراحی و فروش محصولات حرفه ای رشد گیاهان میباشد. که با توجه به واردات مستقیم قطعات مرغوب از کشورهای مطرح در زمینه تولید ال ای دی و طراحی و ساخت محصولات حرفه ای توانسته است. در ایران از جایگاه بالاتری در زمینه فروش و عرضه محصولات رشد گیاهان برخوردار شود.

chapter-1نکاتی در مورد محصولات رشد گیاه فروشگاه اینترنتی ال ای دی سازان:

check-mark-button-th طراحی و ساخت محصولات رشد گیاهان با تنوع زیاد برای کاربری های خانگی و گلخانه ای با قیمت بسیار مناسب نسب به رقبا

check-mark-button-th بدلیل واردات مستقیم قطعات مرغوب، و حذف واسطه ها. قیمت محصولات فروشگاه ما بسیار پایین و معقول تر از رقبا بوده . و کیفیت محصولات با گارانتی بدون قید و شرط سه ساله تضمین میشود.

check-mark-button-th محصولات فروشگاه اینترنتی ال ای دی سازان از تکنولوژی فول اسپکتروم بهره میبرد که از بازه ۴۰۰ تا ۸۴۰ نانومتر را شامل میشود. که تمامی طیف های نوری مناسب گیاه را برطرف میسازد. و مناسب از جوانه زنی تا حصول محصول میباشد.

check-mark-button-th محصولات گلخانه ای بالای ۱۰۰ وات (پرژکتوری) مجهز به فن با قدرت برای خنک کنندگی میباشند که این مزیت باعث طول عمر محصول میشود.

check-mark-button-th تمامی محصولات ما دارای سه سال گارنتی تعمیر میباشد. که این مزیت نشان دهنده  مرغوبیت کالاست

check-mark-button-th توان های قید شده برای محصولات واقعی بوده و برعکس فروشگاه های نا معتبر، نامی و تبلیغاتی نیستند.

check-mark-button-th فروشگاه اینترنتی ال ای دی سازان دارای مجوز نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن میباشد.(آرم مجوز در صفحه اصلی و همچنین در بخش محصولات درج شده است).

در پایان متذکر میشویم گول تبلیغات و چرب زبانی شرکت ها و فروشگاه های اینترنتی که با کلمات و در بعضی مواقع نشان دادن نمودار ها و اشکال مختلف که تنها هدفشان خالی کردن جیب و سرمایه شماست را نخورید. کارایی محصولات مد نظر است نه شکل تبلیغاتی و گول زننده.!! با آرزوی موفقت برای تمامی عزیزان..

۱۲-۱۶۰۱۰R01539400

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید  ۰۹۱۲۶۴۶۴۱۶۷