"زیبایی گل‌ها را در خانه و دل همه به رخ بکشید، با ال ای دی سازان"

مجموعه ال ای دی سازان طراحی ساخت و تولید چراغ های رشد LED و تجهیزات جانبی مرتبط به منظور توسعه فضای سبز خانگی. با الگو برداری از پیشگامان جهانی این صنایع نموده است.

ما با به کارگیری گروهی از متخصصین در زمینه لامپ های مخصوص رشد گیاه شروع به فعالیت خود را آغاز کرده ایم. استفاده از این نورهای ال ای دی که دارای نانومترهای مخصوص رشد گیاه است.

گیاهان را در بهترین سطح کیفی و کمی قرار می دهد. تمامی محصولات به صورت کاملا تخصصی و با بالاترین سطح کیفی و قیمتی بسیار مناسب همراه با گارانتی در دو گروه خانگی و صنعتی عرضه می گردد.

همچنین بر اساس دانش علمی ال ای دی رشد و تجربه‌ی کار با آن مجموعه‌ای کامل از چراغ‌های رشد گیاه و تمامی اطلاعاتی راجع به آن ها که باید بدانید را در اختیار شما می‌گذارد.

همینطور تیم کشاورزی، پژوهش و توسعه‌ی ما با تکیه بر تجربه علمی، تخصصی و اجرایی خود می‌توان برنامه لازم برای رشد گیاهان را در اختیار شما بگذارد و در تمامی مراحل رشد از کاشت تا برداشت در کنار شما باشد. آنچه ما ارائه می‌دهیم تلفیقی از دانش، عمل و بازار است.

ما به دنبال شروع دوستی و شراکت های بلند مدت با همکاران محترم در بخش کشاورزی هستیم و باور داریم که سودآوری در این کار جز با ارائه محصول با کیفیت که مبتنی بر دانش کشاورزی باشد امکان پذیر نیست. برای ما هر مشتری یک پروژه بلند مدت خواهد بود و تا انتهای رسیدن به نتیجه در کنار او خواهیم ماند تا بتواند آنچه که مد نظرش بوده را در عمل پیاده کرده و کارخود به سود دهی برساند.

سوالات متداول خرید از

ال ای دی سازان

چگونه می‌توانم از ال ای دی سازان خرید کنم؟

برای خرید از گل ال ای دی سازان، می‌توانید به وبسایت ما مراجعه کنید و از بین تنوع گسترده‌ی محصولات با کیفیتی که در فروشگاه آنلاین ما قرار دارند، انتخاب کنید. سپس محصول مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کرده و در صفحه پرداخت، مشخصات و اطلاعات مربوط به ارسال و پرداخت را تکمیل کنید.

آیا ارسال به سراسر کشور انجام می‌شود؟

بله، در ال ای دی سازان، ارسال محصولات به سراسر کشور انجام می‌شود. با توجه به محل زندگی و نیاز شما، می‌توانید محصولات با کیفیت مورد نظر خود را به هر نقطه‌ای از کشور ارسال کنید.

آیا می‌توانم محصولاتی که می‌خرم را تحویل دیگری بدهم؟

بله، در صورتی که بخواهید محصولات خریداری شده را به شخص دیگری تحویل دهید، می‌توانید در هنگام پرداخت، آدرس و اطلاعات مربوط به شخص دیگر را وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید به طور مستقیم به شخص دیگری هدیه کنید.

آیا می‌توانم محصول خریداری شده را بازگشت دهم؟
در هنگام خرید، بهتر است مشتریان عزیز دقت کنند که پس از ثبت سفارش، امکان کنسل کردن آن وجود ندارد و در نتیجه هیچ مبلغی به آنها عودت داده نمیشود.