با ظهور باغبانی داخلی، بدون شک چراغ رشد گیاه هر روز محبوب تر می شود. اما با انواع مختلف، کیفیت، وات گمراه‌کننده، تولیدکنندگان، اصطلاحات پیچیده و محاسبات فضای رشد، بی شک یافتن و خرید نور رشد مناسب و متناسب با نیازهای شما دشوار است. اگر به این فکر می کنید که از کجا لامپ رشد گیاه بخرید و کدام چراغ رشد برای نیازهای شما مناسب است، این مقاله همه چیز از جمله وات واقعی، محاسبات پوشش، نوع چراغ رشد، کارایی، ضمانت و بهترین مکان برای خرید چراغ رشد را ساده می کند و به عبارتی با مطالعه مقاله راهنمای جامع خرید لامپ رشد گیاه (۰ تا ۱۰۰)، شما به راحتی قادر خواهید بود تا نیاز نوری گیاه خود را تامین نمایید. هدف راهنمای خرید لامپ رشد گیاه این است که به شما کمک کند نور رشد مناسبی را انتخاب کنید که نیاز شما را برآورده کند. به علاوه، در ادامه با معرفی چند سایت خرید خارجی مقایسه ای بین قیمت های فروشگاه ال ای دی سازان و قیمت های رقابتی دیگر نمایید.

اگر مبتدی هستید، به شما توصیه می کنم به خواندن راهنمای جامع خرید لامپ رشد گیاه (۰ تا ۱۰۰) ادامه دهید و بهترین گزینه انتخابی برای پرورش گیاهان خود را داشته باشید.

 

 

ادامه مطلب…

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4]
(۰)

یکی از بزرگترین تصورات غلط در مورد گیاهان داخلی (داخل آپارتمان یا گلخانه) این است که آنها به نور زیادی نیاز ندارند. در واقع برعکس است! زیرا برای داشتن رشدی شاداب و پربرگ این گیاهان به تمام نوری که می توانند دریافت کنند نیاز دارند. اگر می‌خواهید گیاهان تان رشد کنند و یا برای گیاهی در گوشه‌ای از منزل نور کم نیاز دارید یا فقط می‌خواهید گیاهانی را در داخل خانه پرورش دهید که معمولاً رشد نمی‌کنند (مانند گیاهان، سبزیجات و گل‌ها)، لامپ رشد گیاه می‌تواند این امکان را فراهم کند.

اگر چراغ‌ رشد گیاه برای شما جدید هست، برای یادگیری توصیه‌های خاص در مورد نحوه استفاده از لامپ رشد گیاه ادامه مطلب را بخوانید.

 

 

ادامه مطلب…

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]
(۰)

آیا می خواهید سطوح نیترات را در سبزیجات برگ دار کنترل کنید؟ چراغ ال ای دی رشد گیاه را روشن کنید.

بحث در مورد اینکه آیا نیترات موجود در مواد غذایی برای سلامتی افراد مفید است یا خیر، وجود دارد. برخی خواهان سطوح پایین نیترات در سبزیجات هستند، در حالی که برخی دیگر به ارزش غذایی سطوح بالاتر نیترات اعتقاد دارند. در هر طرفی از موضوع که هستید، ممکن است به نتایج جدید تحقیقات دانشکده کشاورزی HAS و دانشگاه واگنینگن علاقه مند شوید. با رشد سبزی های برگ دار زیر چراغ رشد گیاه در یک محیط رشد عمودی سرپوشیده، محققان دریافتند که می توانند سطوح نیترات را در گیاهان کاهش یا افزایش دهند.

 

 

ادامه مطلب…

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]
(۰)

کیفیت نور، شدت نور و زمان روشنایی سه عامل تعیین کننده چرخه رشد گیاهان هستند.همه ما می دانیم که بیشتر گیاهان در مزرعه در فضای باز رشد می کنند. هر یک از این گیاهان چرخه نوری خاص خود را تشکیل داده اند. با وجود این، استعداد رشد واقعی گیاهان به دلیل عوامل مختلف غیرقابل کنترل طبیعی به طور کامل کشف نشده است. ظهور نور ال ای دی این وضعیت را تغییر داده است. نور لامپ رشد گیاه شرط حیاتی پیوند گیاهان از فضای باز به داخل است. هنگامی که شرایط مختلف را بتوان به طور کامل کنترل کرد، می‌توانیم ویژگی رشد گیاهان را به طور کامل فعال کنیم. در این مرحله، چراغ رشد گیاه به کار می آیند. ما از نور لامپ رشد گیاه ال ای دی برای تأثیرگذاری بر چرخه نور گیاهان استفاده می کنیم و سپس تاثیرگذاری آن را بر رشد گیاهان خواهیم دید.

 

 

 

ادامه مطلب…

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]
(۰)

سیب زمینی شیرین به دلیل مقادیر بالای مواد مغذی و مواد معدنی و طبیعت مقاوم آن، به محصولی با اهمیت بالایی در سطح جهانی تبدیل شده است. ۹۵ درصد از کشت سیب زمینی شیرین در کشورهای در حال توسعه انجام می شود. از تحقیقات شناخته شده مشهود است که این محصول به عنوان یک «ابر غذا» واقعی در نظر گرفته می شود و اغلب با کاهش قحطی همراه است. سیب زمینی شیرین حاوی سطوح بالایی از اسیدهای فنولیک و فلاونوئیدها است که با بروز بسیاری از بیماری های مزمن ارتباط معکوس دارد. در حالی که سیب زمینی شیرین با گوشت نارنجی و سفید به عنوان غذاهای مغذی قوی در نظر گرفته می شود، نشان داده شده است که سیب زمینی شیرین بنفش دارای غلظت بالاتری از مواد فعال زیستی و کاربردهای صنعتی و دارویی بیشتری است. سیب زمینی شیرین بنفش می تواند ۴ تا ۷ برابر مقدار آنتوسیانین موجود در سایر انواع سیب زمینی شیرین داشته باشد. همچنین نشان داده شده است که این آنتوسیانین های سیب زمینی شیرین بنفش، زنده ماندن سلولی بالایی را حفظ می کنند، و تأثیر مثبتی بر رشد سلول های رنگدانه شبکیه دارند و همچنین از طریق فعالیت آنتی اکسیدانی در برابر بیماری های مزمن محافظت می کنند.

 

 

ادامه مطلب…

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]
(۰)

بر هیچ کس پوشیده نیست که بهینه سازی تولید گیاهان زینتی هم مهم و هم چالش برانگیز است. هر نوع گیاه، روش تولید متفاوتی دارد. علاوه بر این، هر پرورش دهنده اهداف متفاوتی در زمینه پیوند، گلدهی و اتمام دارد.دوره نوری، شدت نور و کیفیت نور همه ابزارهای قدرتمندی هستند که می توانند به شما در دستیابی به اهداف برنامه ریزی و کنترل ریخت شناسی گیاهان کمک کنند.در این مقاله سه ​​روش استفاده از طیف و شدت نور برای تولید و پرورش گیاهان زینتی وجود دارد که می تواند به تحقق این اهداف کمک کند.

 

 

ادامه مطلب…

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]
(۰)
Show More Posts
× مشاوره با کارشناسان ما